Żora Koroliow

zoraNa całym świecie mamy ogromną ilość sławnych osób w wielu różnorodnych dziedzinach. Wyróżniają się one niezwykłymi umiejętnościami, a to sprawia, że budzą zainteresowanie, uznanie, a przede wszystkim zapisują się na kartach historii. O szczególnie uzdolnionych ludziach pamięta się przez wiele lat, a często nawet pokoleń.

Wyjątkowy ukraiński tancerz

Takim właśnie człowiekiem, który cechuje się wyjątkowymi umiejętnościami jest Żora Koroliow. Człowiek ten urodził się w Odessie i zawsze w jego życiu najważniejszy był taniec. To zaskutkowało, że szybko został najsłynniejszym tancerzem ukraińskim. Warto zauważyć, że człowiek ten ma na swoim koncie bardzo wiele osiągnięć lecz najwyższym z nich jest zdobycie najwyższej międzynarodowej klasy S w stylu latynoamerykańskim i standardowym.

Taniec od dzieciństwa

Żona zaczął swoją przygodę z tańcem już od ósmego roku życia. Bardzo szybko osiągnął sukces, albowiem w wieku dziewięciu lat stał się Mistrzem Ukrainy Juniorów w tańcu latynowskim oraz standardowym. Jednakże to na terenie Niemiec Żora wytańczył swoją karierę albowiem zajął pierwsze miejsce na turnieju Vienna Open oraz zdobył tytuł Mistrza Niemiec w tańcach standardowych. W Polsce zdobył także ważny tytuł Mistrza Polski, a także czwarte miejsce na Mistrzostwach Polski Amatorów w ulubionym stylu Koroliowa w stylu latynoamerykańskim.

Brak możliwości komentowania